Holy-Art TIFFOpen+

Niezmiernie miło nam poinformować, że do udziału w tegorocznym Holy-Art TIFFOpen+ zapraszamy:

Mateusza Jaźwieckiego
Yulię Krivich
Kamila Śleszyńskiego
Magdę Żołędź

Holy-Art TIFF Open+ to otwarta sekcja Festiwalu dedykowana młodym twórcom. Jak zawsze poszukujemy nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne. W tegorocznym Holy-Art TIFF Open+ rozszerzamy formułę i we współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Twórczych “ę” proponujemy rozbudowany program tutorski, który poprowadzą Agnieszka Pajączkowska i Krzysztof Pacholak.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wytypowana została grupa 12 osób, które zaproszone zostały do Warszawy i do Wrocławia w celu zaprezentowania swojej koncepcji. Ostatecznie do programu wybrane zostały 4 osoby, które przez 3 miesiące rozwijały swój projekt pod okiem tutorów.

Prezentacja koncepcji w postaci indywidualnych wystaw odbędzie się w trakcie  tegorocznej edycji TIFF Festival 2017 // Zasoby we wrocławskich przestrzeniach ekspozycyjnych: Muzeum Współczesne Wrocław, Galerii Entropia oraz SiC – BWA Wrocław.

Tegoroczny TIFF Open+ wspiera firma Holy-Art. Dzięki unikatowym technologiom oraz wieloletniemu doświadczeniu w technikach obrazowania i wydruku marki Holy-Art, każdy z uczestników otrzyma wyjątkową szansę do zrealizowania swoich zdjęć na najwyższym poziomie.

Partnerem projektu Holy-Art TIFF Open+ realizowanego w ramach TIFF Festival 2017 // Zasoby jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”

Organizator: TIFF Collective / TIFF Festival
Partner: Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
Sponsor Główny: Holy-Art – centrum fotografii profesjonalnej